Röwo 2 set - chladivý gélový obklad

rowo sada 1

Röwo sada je vhodná pre kompletnú liečbu. Sada je všestranne, individuálne a opakovane použiteľná. Je možné ju pohodlne používať aj doma.

5,50 €

Zistite viac

  • Jednorázové chirurgické rúška trojvrstvové 50 kusov/balenie
  • Jednorázové chirurgické rúška trojvrstvové 50 kusov/balenie
25,00€

na jedno použitie, trojvrstvové, elastické gumené popruhy a s výstuhou na nos

-minimálne odberné množstvo 1 balenie/50 ks
-na jedno použitie
-trojvrstvové
-elastické gumené popruhy a výstuhou na nos
-pre dospelých

Jedno balenie obsahuje: 50 ks, trojvrstvových, ochranných rúšok, ktoré sú vybavené s elastickými gumenými popruhmi, zároveň sú vybavené s výstuhou k nosu. Produkt disponuje s potrebnými osvedčeniami. Zachytí až 95% baktérií.

Pre dospelých (17.5 cm x 9.5 cm) 

 

Krajina pôvodu: Čína

*Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje. 

O nás

Naša spoločnosť od roku 2017 prináša kvalitné produkty na slovenský trh. Naše produkty sú určené na zlepšenie starostlivosti o zdravie a zabezpečenie bezproblémového, komfortného a predovšetkým zdravého života. 

Spoločnosť MEDIXO je distribútorom zdravotníckeho materiálu a zdravotníckych pomôcok výrobcov z Talianska, Nemecka, Lotyšska, Francúzska, Lotyšska, Litvy a iných európskych aj mimo európskych krajín.

 

Naším prvoradým cieľom je spokojný klient či už je to pacient, lekáreň, výdajňa zdravotníckych potrieb, lekár alebo nemocnica.

 

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Telefón: +421 918 149 068
E-mail: info@medixo.sk