Röwo 2 set - chladivý gélový obklad

rowo sada 1

Röwo sada je vhodná pre kompletnú liečbu. Sada je všestranne, individuálne a opakovane použiteľná. Je možné ju pohodlne používať aj doma.

5,50 €

Zistite viac

  • Jednorázové chirurgické rúška trojvrstvové 50 kusov/balenie
  • Jednorázové chirurgické rúška trojvrstvové 50 kusov/balenie
39,00€

na jedno použitie, trojvrstvové, elastické gumené popruhy a s výstuhou na nos

-minimálne odberné množstvo 1 balenie/50 ks
-na jedno použitie
-trojvrstvové
-elastické gumené popruhy a výstuhou na nos
-pre dospelých

Jedno balenie obsahuje: 50 ks, trojvrstvových, ochranných rúšok, ktoré sú vybavené s elastickými gumenými popruhmi, zároveň sú vybavené s výstuhou k nosu. Produkt disponuje s potrebnými osvedčeniami. Zachytí až 95% baktérií.

Pre dospelých (17.5 cm x 9.5 cm) 

 

Krajina pôvodu: Čína

*Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje. 

O nás

Naša spoločnosť Vám prináša kvalitné produkty z Nemecka na slovenský trh. Naše produkty sú určené na zlepšenie starostlivosti o zdravie a zabezpečenie bezproblémového, komfortného a predovšetkým zdravého života. 

Spoločnosť ja distribútorom zdravotníckych pomôcok spoločnosti TONUS ELAST. Sú to hlavne ortopedické pomôcky ako sú ortézy na kolená,členka,zápästia, bandáže drieku, chrbtice, lakťa a zápästia.

 

Bolí Vás chrbtica? Natiahli ste si sval po športe? Udreli ste si predkolenie a nechcete mať modrinu? Uštipol Vás komár a opuch na tvári nie je nič príjemné a ešte to aj nepríjemne svrbí?

Najvhodnejšie mať doma Röwo sadu - teplo/studený gélový obklad, ktorá obsahuje dve vrecká - jedno vrecko majte vždy v chladničke pre použitie za studena a druhé na teplé použitie. 

Mávate bolestivú menštruáciu, no nemôžete zostať doma?

Ideálne si vziať do práce Röwo sadu - teplo/studený gélový obklad. Vrecko zohrejete v mikrovlnke a pomocou pripínacieho pásu si ho upevníte na kríže. Kedže je ozdobené kamienkami nikto si ani nevšimne, že máte na chrbtice hrejúci pás.

Idete s dieťaťom na očkovanie? Ako minimalizovať reakciu na očkovanie a vyhnúť sa opuchu a mrzutému dieťaťu?

K lekárovi si vezmite Röwo 2 set- chladivý gélový obklad z mrazničky, vložte do ochranného obalu a hneď po očkovaní priložte chladivé vrecko na miesto očkovania. Tak isto ho použite v noci, vyhnete sa prebdenej a presedenej noci pri vašom dieťatku.

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Telefón: +421 918 149 068
E-mail: info@medixo.sk